Grupa Trodat - KROK W PRZYSZŁOŚĆ

Firma Trodat założona została w 1912, w Wiedniu. W 1951 roku siedziba firmy przeniesiona została do Wels w Austrii. Obecnie Trodat jest światowym liderem w produkcji stempli, komponentów stemplarskich oraz urządzeń grawerujących.

Od wielu lat firma Trodat jest nie tylko głównym producentem i dostawcą na rynku artykułów stemplarskich, ale również kreatorem trendów i kierunków rozwoju branży. Od roku 1995 Trodat posiada certyfikat ISO 9001. 98% produktów z oferty firmy jest eksportowane. Trodat zaopatruje odbiorców w 170 krajach. Mimo konsekwentnego rozwoju wszystkich dziedzin produkcji, główną sferą działalności jednostek biznesowych firmy Trodat jest nadal: projektowanie, produkcja, marketing oraz sprzedaż i dystrybucja artykułów stemplarskich.

Trodat jest wynalazcą oryginalnego automatu Trodat Printy. Sukces firmy Trodat opiera się w dużej mierze na kompetentnych i zmotywowanych pracownikach. Trodat był honorowany tytułem jednego z "Najlepszych Pracodawców w Unii Europejskiej" oraz "Najlepszych Pracodawców Austrii"

Trodat, jako numer 1 w produkcji stempli, opiera się na takich przesłankach jak: zorientowanie na klienta, elastyczność, jakość, wzornictwo oraz szybka reakcja na potrzeby rynku.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów pieczątek wykonanych z najlepszych
materiałów. Oferta pieczątek to: pieczątki samotuszujące, datowniki, numeratory, pieczątki
kieszonkowe, stemple, oraz kompleksowe rozwiązania dla urzędów, firm, a także osób
prywatnych. Nasze pieczątki są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne.
e-mail: info@pieczatki.pl