Pieczątki TrodatPieczątki nie tylko ułatwiają życie we współczesnym zbiurokratyzowanym świecie, ale są znakiem odróżniającym jedną firmę od drugiej, drobnym, ale ważnym elementem budującym jej wizerunek. Oferujemy Państwu pieczątki, stemple, numeratory i datowniki najwyższej klasy. Szeroka gama naszych produktów zaspokaja potrzeby urzędów, małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Pieczątki Trodat są estetycznie wykonane, lekkie, mieszczą się w kieszeni, spełniają wszelkie standardy i najbardziej niecodzienne wymagania. Nie ma dla nas zlecenia, któremu nie możemy sprostać!

Pieczątki budują wizerunek firmy

Każda pieczątka z naszego katalogu, to urządzenie wyprodukowane z najwyższą starannością, w oparciu o sprawdzone, nie tylko pod względem trwałości, materiały. Tusze stosowane w pieczątkach Trodat nie blakną nawet pod wpływem silnego światła, dlatego każdy, bez względu na ważność, opieczętowany dokument nigdy nie straci wartości. Z dumą musimy dodać, że swoje produkty, zanim wprowadzimy je do sprzedaży, poddajemy ciężkim próbom. Prototypami rzucamy o podłogę, zgniatamy je, ścieramy, narażamy na działanie wody oraz niskich i wysokich temperatur, by mieć pewność, że pieczątka Trodat wytrzyma każdy test bez najmniejszego uszczerbku. A jeśli są Państwo zatroskani o przyszłość naszej planety, to informujemy, że do minimum ograniczyliśmy emisję dwutlenku węgla przy produkcji naszych produktów, a także zaangażowaliśmy się w projekty na rzecz ochrony środowiska WWF.

Już teraz mogą Państwo skorzystać z katalogu, w którym prezentujemy różne wzory pieczątek. Współpracujemy z siecią punktów, w których można osobiście obejrzeć proponowane przez nas niezniszczalne stemple, najwyższej jakości numeratory i niezwykle przydatne datowniki oraz odebrać swoją pieczątkę lub inne urządzenie. Sprzedawcy w autoryzowanych punktach stemplarskich Trodat, poza przedstawieniem Państwu szerokiego asortymentu naszych produktów, służą profesjonalnym doradztwem, gwarantując najwyższą jakość usług, są rzetelni i każdą pieczątkę wykonają w terminie.

Niska cena, szeroka gama wzorów, wysoka jakość i ekologiczność - to niesamowite, że aż tyle cech wyróżnia nas na rynku.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów pieczątek wykonanych z najlepszych
materiałów. Oferta pieczątek to: pieczątki samotuszujące, datowniki, numeratory, pieczątki
kieszonkowe, stemple, oraz kompleksowe rozwiązania dla urzędów, firm, a także osób
prywatnych. Nasze pieczątki są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne.
e-mail: info@pieczatki.pl