Pieczątki - partnerzy w ŁodziKiedy zakłada się firmę, pierwsze kroki po wyjściu z urzędu należy skierować do punktu wykonującego pieczątki. Stempel firmowy z nazwą, adresem, NIP-em czy Regonem niezbędne są do założenia konta bankowego, składania wszelkich dokumentów, wydawania faktur lub rachunków. Dobra pieczątka musi przetrwać setki tysięcy uderzeń, upadki z wysokości, wrzucanie do torby, przybijanie dokumentów na biurku - w spokoju i w terenie - w pośpiechu. Każdy stempel musi być widoczny niezależnie od rodzaju papieru, nie może zniknąć pod wpływem wilgoci, słońca, ścierania lub po prostu z upływem czasu.

Solidne pieczątki w Łodzi

Pieczątki w Łodzi firmy Trodat to nowoczesne wzornictwo, niezniszczalne mechanizmy i nieograniczone możliwości w zakresie wzorów stempli. Kompleksowe rozwiązania dla firm i urzędów to stemple samotuszujące, niebrudzące, nietoksyczne dla użytkowników i wyprodukowane w oparciu o technologię szanującą środowisko.

Niezależnie od tego, w jakim mieście Państwo mieszkają i prowadzą swoją firmę, w każdej chwili możecie zamówić pieczątki i odebrać je w Łodzi, w Gdańsku czy w Warszawie. Pieczątki Łódź Trodat dostępne są aż w trzech punktach. W każdym z nich obsługa jest w pełni przeszkolona i przygotowana do sprzedaży artykułów Trodat. Pracownicy partnerskich oddziałów Trodat to nie tylko wykwalifikowane osoby odpowiedzialne za sprzedaż, ale także prawdziwi doradcy, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednią obudowę i kształt pieczątki oraz wykonają ją z niezwykłą starannością i terminowo. Jeśli chcą Państwo posiadać pieczątkę firmową, jedno lub dwukolorową, z logiem lub tylko nazwą, datownik albo numerator według własnego projektu lub korzystając z gotowych wzorów, mogą Państwo obejrzeć dokładnie nasze produkty i zamówić pieczątki podczas codziennych zakupów w łódzkich punktach stemplarskich: w Zakładzie Handlowo-Usługowym Ewa, przy ulicy Narutowicza 99/101, w zakładzie Kluczbox w C.H.RETKINIA, przy ulicy Maratońskiej 24/32 oraz w Multikurier.pl, al. T. Kościuszki 103/105. Zamówienia przyjmujemy także drogą elektroniczną.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów pieczątek wykonanych z najlepszych
materiałów. Oferta pieczątek to: pieczątki samotuszujące, datowniki, numeratory, pieczątki
kieszonkowe, stemple, oraz kompleksowe rozwiązania dla urzędów, firm, a także osób
prywatnych. Nasze pieczątki są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne.
e-mail: info@pieczatki.pl